Vivalady.info / Хобби, увлечения / Женские новости / Коли необхідно звернутись до гінеколога?

Коли необхідно звернутись до гінеколога?

Якщо дівчину  нічого не турбує, то перший візит до гінеколога з мамою можна зробити у віці від 13 до 15 років з початком  перших місячних.

Під час вашого першого візиту до будь-якого нового гінеколога, буде проведено опитування, яке дозволить почати клінічну історію пацієнта з інформацією, яка слугуватиме параметром у наступних консультаціях.

Залежно від віку та відповідей на питання лікар може порадити інші аналізи та дослідження, щоб краще зрозуміти стан здоров’я вашого організму, серед них найпоширенішими тестами можуть бути: загальний медичний огляд, загальний аналіз сечі, огляд грудей, огляд органів малого таза, цитологічне дослідження і так далі.

Після цього першого візиту вам слід періодично відвідувати гінеколога, не рідше чим раз на рік, або частіше при наявності скарг – це допоможе діагностувати та за лікувати стани та захворювання, пов’язані з вашою репродуктивною системою, ще до того, як вони стануть проблемою.

Які причини звернутись до гінеколога позапланово?

Найпоширенішими причинами, які повинні змусити вас звернутися до гінеколога, є:

  • Незвичайні менструальні болі. Коли цей біль заважає вашому ритму життя і не зникає після прийому безрецептурного препарату.
  • Порушення менструального циклу. Коли це трапляється, необхідно проконсультуватися з ним, щоб перевірити стан свого здоров’я та порекомендувати лікування, щоб його нормалізувати.
  • Біль під час статевого акту. Біль під час статевого акту не є нормальним явищем і може бути спричинений низкою умов.
  • Неприємний запах тіла. Сильні запахи на вашому тілі не є нормальними. Вони можуть утворюватися внаслідок грибкових інфекцій або інших захворювань.
  • Ущільнення в грудях. Жінкам рекомендується часто самообстежувати груди, щоб виявити в них ущільнення або нерівності.
  • Перші статеві стосунки. Щоб уникнути ІПСШ і підібрати для себе найкращий засіб контрацепції, рекомендується відвідати гінеколога за консультацією.
  • Планування сім’ї. Під час планування створення сім’ї та досягнення вагітності гінеколог інформує та направляє вас щодо методів фертильності.

Гінеколог — це фахівець, який буде супроводжувати вас у дуже важливі моменти вашого життя, важливо, щоб ви знайшли людину, якій ви довіряєте, і таким чином спокійно та з задоволенням зможете стежити за своїм здоров’ям. Команда досвідчених гінекологів Медичного центру «МЕДГАРАНТ» у м. Черкаси допоможе Вам знайти свого гінеколога на роки, який буде турбуватись про ваше жіноче здоров’я.  Також, для вашого комфорту,  у центрі можна здати всі необхідні аналізи та пройти УЗД.

Автор: Ангелина Таратута

Добавить комментарий